Akt oskarżenia przeciwko biegłemu Andrzejowi Jąderce

W dniu dzisiejszym został złożony prywatny akt oskarżenia przeciwko biegłemu Andrzejowi Jąderce. Zła sława biegłego Jąderki bierze się nie tylko  z nieobiektywnych i nierzetelnych opinii dotyczących pomiarów prędkości, ale także z niewybrednego i niezrównoważonego zachowania. Akt oskarżenia złożył mecenas Michał Skwarzyński. Mecenas wniósł o jawne rozpoznanie sprawy – dlatego też akt oskarżenia publikujemy go w całości.

Wyrok w sprawie, w której opiniował biegły A. Jąderko

 

Wnosimy o skreślenie biegłego Jąderki z listy biegłych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Biegli sądowi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Akt oskarżenia przeciwko biegłemu Andrzejowi Jąderce

 1. mjozwiak6 pisze:

  W końcu jąderko się doczeka sprawiedliwości, mam taką nadzieję. Życie jednak pokazuje że jąderko lubi w towarzystwie h…ja i h…j z tego będzie. Swoją drogą mecenas ma szczęście że prokuratura dwukrotnie odmówiła dochodzenia śledztwa co pozwoliło wnieść prywatny akt oskarżenia. Najczęściej prokuratury starają się nigdy nie wydawać dwóch takich samych postanowień co wyklucza wniesienie prywatnego aktu oskarżenia. Trzymam kciuki za sprawę, porównanie tak zacnego człowieka jak mecenas M. Skwarzyński do gestapo i prokuratora ze stanu wojennego to skandal.

 2. wavi pisze:

  —A kto takie piękne podkładki pod wyroki skazujące będzie wtedy pisał?—
  Kolejny samozwańczy specjalista , natura nie znosi próżni , a okręgówki muszą mieć kogoś kto im napisze wszystko co potrzebują !!!

  Trzymam kciuki za sprawę , kropla draży skale , może powoli i U nas coś znormalnieje .

 3. 31węzłowy Burke pisze:

  Dobra robota?31

 4. pioter pisze:

  Czekam i trzymam kciuki za szybki wyrok skazujący, a skoro będzie wydany za przestępstwo popełnione z winy umyślnej, więc będzie można liczyć w końcu na skreślenie tego pana z listy biegłych … Chociaż czy to będzie argument dla prezesów okręgowych? A kto takie piękne podkładki pod wyroki skazujące będzie wtedy pisał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *