Wyrok sędziego “jąderkowca” z Warszawy

Publikujemy wyrok wydany przez SS Agnieszkę Dorotę Techman z Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie, w której opiniował biegły Andrzej Jąderko. Jutro będziemy transmitować ogłoszenie wyroku przez SSO Ewę Trzeja-Wagner z Sądu Okręgowego w Gliwicach – miejscowego jąderkowca.

Wszyscy sędziowie jąderkowcy będą wisieć! Na You Tubie.

 

 

 

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bezstronność sądu, Biegli sądowi, Rapid-1A, Ręczne mierniki prędkości, Sąd. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Wyrok sędziego “jąderkowca” z Warszawy

 1. Qrek pisze:

  Oglądam i nie wierze, że to się wydarzyło na prawdę w Sądzie :/ Ciekawe czy ta pani sędzia chodzi na manifestacje w obronie ‘wolnych sądów’?

 2. Mirek pisze:

  To jest SYSTEM zaprojektowany przez PARTIE POLITYCZNE !!!! Korporacje zawodowe stworzone są po to by Sędziowie byli nie tykalni i nie wyłamywali się z przyjętej doktryny postępowania WŁADCÓW POLSKI !! Ten film z rozprawy dokumentnie ukazuje, że Sędziowie mają w DUPIE dowody i orzekają z ogólną doktryną przyjętą przez KORPORACJE ZAWODOWĄ. Nie ma żdnej demokracji w której występuje władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza. Żyjemy w FASZYZMIE gdzie odpowiedzialnymi za swoje czyny jest tylko MOTŁOCH !!

 3. losot pisze:

  dobrze ze fotoradary SGM zlikwidowano, bo sedy by nie wydoliły

  • Krzysiek pisze:

   Eh tam “nie wydoliły” – w końcu w sądach są także sprzątaczki, a te raz dwa zrobiłyby z “zatorami sądowniczymi” porządek ….

 4. 31węzłowy Burke pisze:

  Poza tym uważam że sądy rejonowe należy zlikwidować.To zmumifikowane mentalnie i intelektualnie środowisko złoczyńców.I do tego bezkarne i zdegenerowane.Won za Don!😣🙉🙉31

 5. specus pisze:

  A potem się dziwią te sendzie że jak by nie była do dupy ta reforma sądownictwa robiona przez pis to i tak ludność doświadczona takim zachowaniem będzie ją popierać…

  smutne to i przerażające ale niestety z moich prywatnych obserwacji podobnie wyglądają wydawania wyroków w znaczącej większości spraw karnych i cywilnych również

 6. 31węzłowy Burke pisze:

  Dlatego też uważam że sądy rejonowe należy zlikwidować. Bo są zdegenerowane i zbydlęcone.Won za Don!!!31

  • skazany pisze:

   Zgoda, popieram!

   Mam tylko jeden problem natury matematycznej.
   Skoro w roku 2000 zlikwidowaliśmy kolegia do Spraw Wykroczeń (słusznie, to był zdegenerowany pomiot komunizmu!), a teraz likwidujemy Sądy Rejonowe (słusznie!), to w którym roku jedyną instancją zostanie Sąd Najwyższy? I co wtedy z możliwością apelacji od wyroku?

   Rozważania czysto hipotetyczne, ale (patrząc na “sukcesy” Sądów Okręgowych) nie pozbawione sensu.

 7. skazany pisze:

  Są zeznania milicjantów, jest opinia biegłego – jest skazanie!
  Norma, tak wyglądają aktualne procedury w “polskich” sądach. Taki mamy klimat.

  • Krzysiek pisze:

   Trudno zaprzeczyć, że tak jest, bo jest.
   A wyjaśnienia oskarżonego to manipulowanie dowodami i jego linia obrony, dlatego sąd nie może dać temu wiary.
   Ponadto milicjanci i biegły nie mają interesu, żeby szkodzić oskarżonemu.
   Chciałem przypomnieć, że PO podrzuciło PiSowi zgniłe jajco w postaci wprowadzenia “kontradyktoryjnej procedury karnaej”
   http://telewizjarepublika.pl/od-1-lipca-nowa-procedura-karna-wysadzamy-procedury-to-zlamanie-tradycji-prokuratorskiej,21097.html
   No i już wiemy wszystko dlaczego jest jak jest.

   • skazany pisze:

    Krzysiek pisze:
    “Chciałem przypomnieć, że PO podrzuciło PiSowi zgniłe jajco w postaci wprowadzenia „kontradyktoryjnej procedury karnaej””
    No, to było mocne!
    Na początku połowa towarzystwa (wzajemniej adoracji) nie skojarzyła o co chodzi (takie z nich “orły temidy”). Ale jak już doczytali i doinformowali się … temat na film, z gatunku “komedia abstrakcyjna”. Trochę się napocili żeby odkręcić wszystko, ale jak widać udało się praktycznie bezboleśnie (dla Kasty).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image