Wyrok w sprawie, w której opiniował biegły A. Jąderko

Publikujemy wyrok wydany przez SS Agnieszkę Dorotę Techman z Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie, w której opiniował biegły Andrzej Jąderko. Jutro będziemy transmitować ogłoszenie wyroku przez SSO Ewę Trzeja-Wagner z Sądu Okręgowego w Gliwicach – miejscowego jąderkowca.

 

 

 

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bezstronność sądu, Biegli sądowi, Rapid-1A, Ręczne mierniki prędkości, Sąd. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Wyrok w sprawie, w której opiniował biegły A. Jąderko

 1. Qrek pisze:

  Oglądam i nie wierze, że to się wydarzyło na prawdę w Sądzie :/ Ciekawe czy ta pani sędzia chodzi na manifestacje w obronie 'wolnych sądów’?

 2. Mirek pisze:

  To jest SYSTEM zaprojektowany przez PARTIE POLITYCZNE !!!! Korporacje zawodowe stworzone są po to by Sędziowie byli nie tykalni i nie wyłamywali się z przyjętej doktryny postępowania WŁADCÓW POLSKI !! Ten film z rozprawy dokumentnie ukazuje, że Sędziowie mają w DUPIE dowody i orzekają z ogólną doktryną przyjętą przez KORPORACJE ZAWODOWĄ. Nie ma żdnej demokracji w której występuje władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza. Żyjemy w FASZYZMIE gdzie odpowiedzialnymi za swoje czyny jest tylko MOTŁOCH !!

 3. losot pisze:

  dobrze ze fotoradary SGM zlikwidowano, bo sedy by nie wydoliły

  • Krzysiek pisze:

   Eh tam „nie wydoliły” – w końcu w sądach są także sprzątaczki, a te raz dwa zrobiłyby z „zatorami sądowniczymi” porządek ….

 4. 31węzłowy Burke pisze:

  Poza tym uważam że sądy rejonowe należy zlikwidować.To zmumifikowane mentalnie i intelektualnie środowisko złoczyńców.I do tego bezkarne i zdegenerowane.Won za Don!😣🙉🙉31

 5. specus pisze:

  A potem się dziwią te sendzie że jak by nie była do dupy ta reforma sądownictwa robiona przez pis to i tak ludność doświadczona takim zachowaniem będzie ją popierać…

  smutne to i przerażające ale niestety z moich prywatnych obserwacji podobnie wyglądają wydawania wyroków w znaczącej większości spraw karnych i cywilnych również

 6. 31węzłowy Burke pisze:

  Dlatego też uważam że sądy rejonowe należy zlikwidować. Bo są zdegenerowane i zbydlęcone.Won za Don!!!31

  • skazany pisze:

   Zgoda, popieram!

   Mam tylko jeden problem natury matematycznej.
   Skoro w roku 2000 zlikwidowaliśmy kolegia do Spraw Wykroczeń (słusznie, to był zdegenerowany pomiot komunizmu!), a teraz likwidujemy Sądy Rejonowe (słusznie!), to w którym roku jedyną instancją zostanie Sąd Najwyższy? I co wtedy z możliwością apelacji od wyroku?

   Rozważania czysto hipotetyczne, ale (patrząc na „sukcesy” Sądów Okręgowych) nie pozbawione sensu.

 7. skazany pisze:

  Są zeznania milicjantów, jest opinia biegłego – jest skazanie!
  Norma, tak wyglądają aktualne procedury w „polskich” sądach. Taki mamy klimat.

  • Krzysiek pisze:

   Trudno zaprzeczyć, że tak jest, bo jest.
   A wyjaśnienia oskarżonego to manipulowanie dowodami i jego linia obrony, dlatego sąd nie może dać temu wiary.
   Ponadto milicjanci i biegły nie mają interesu, żeby szkodzić oskarżonemu.
   Chciałem przypomnieć, że PO podrzuciło PiSowi zgniłe jajco w postaci wprowadzenia „kontradyktoryjnej procedury karnaej”
   http://telewizjarepublika.pl/od-1-lipca-nowa-procedura-karna-wysadzamy-procedury-to-zlamanie-tradycji-prokuratorskiej,21097.html
   No i już wiemy wszystko dlaczego jest jak jest.

   • skazany pisze:

    Krzysiek pisze:
    „Chciałem przypomnieć, że PO podrzuciło PiSowi zgniłe jajco w postaci wprowadzenia „kontradyktoryjnej procedury karnaej””
    No, to było mocne!
    Na początku połowa towarzystwa (wzajemniej adoracji) nie skojarzyła o co chodzi (takie z nich „orły temidy”). Ale jak już doczytali i doinformowali się … temat na film, z gatunku „komedia abstrakcyjna”. Trochę się napocili żeby odkręcić wszystko, ale jak widać udało się praktycznie bezboleśnie (dla Kasty).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *