W co mierzy policjant?

Według biegłego Andrzeja Jąderki wszystkie pomiary prędkości są prawidłowe. Warto posłuchać co na temat precyzji pomiarów laserowymi miernikami  prędkości ma do powiedzenia trener reprezentacji Polski w strzelectwie sportowym?

 

https://www.youtube.com/watch?v=zKgx2r8gYnU

Ten wpis został opublikowany w kategorii Laserowe mierniki prędkości, Ręczne mierniki prędkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na W co mierzy policjant?

 1. 31węzłowy Burke pisze:

  Jeden polucjant tak mi rzekł:walę między reflektory.31

 2. skazany pisze:

  Od siebie dodam tylko, że milicjanci z drogówki kiepsko strzelają. Na pewno jest w kraju paru asów! (jak w każdej dziedzinie) natomiast cała reszta ma problem z trafieniem w tarczę na testach.

 3. Krzysiek pisze:

  To wie każdy, kto kiedykolwiek strzelał z prawdziwej broni, chociażby z takiego kałacha do nieruchomego celu na odległość 100-200 metrów. Kałach jest stosunkowo ciężki, więc te minimalne ruchy czy drgania ciała są w mniejszym stopniu przenoszone na broń, ale już strzelanie z lekkiej TT-ki na odległość większą niż 50 metrów to praktycznie zerowa celność.
  I tak właśnie wygląda celowanie i „strzelanie” z tego ultra-jak-mu-tam: na 70 metrów jak w instrukcji jest w miarę ostre zdjęcie, natomiast na 150 metrów w miarę poprawny (czytaj: celny) wynik. I ci „strzelcy wyborowi” z drogówki doskonale o tym wiedzą ! Ale wiedzą również doskonale, że stado kretynów przebrane w średniowieczne łachy z łańcuchami na szyjach zwane przez niektórych „niezawisłymi sędziami” nie jest w stanie pojąć rzeczy oczywistych z powodu ograniczonych zdolności umysłowych. A jak nawet jeden czy drugi pojmuje o co w tym wszystkim chodzi, to już mu prezes sądu dokładnie wytłumaczy jaka jest jego powinność …
  Przechodząc do meritum: taka „broń” może być stosowana, ale ZE STATYWU z ograniczeniem zakresu odległości „dowodowej” do maksimum 300 metrów.
  Każdy pomiar wykonany z większej odległości : DO KOSZA !
  Ale to musi być napisane dużymi bukwami w instrukcji oraz we wszelkich dokumentach legalizujących te „pistolety”. A to już jest zadanie dla gamoni z GUM.

 4. pioter pisze:

  W co mierzy? Tego nie wie nawet radar …

 5. Maksymilian pisze:

  Jędrek, Kapitan zamku Chojnik mówi to samo i mierzeniu w cel – https://youtu.be/lY4qtRAmJK0
  Proszę koniecznie obejrzeć sobie pierwsze minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *