Z ostatniej chwili

Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że Komenda Miejska Policji w Lublinie złożyła apelację od wyroku w sprawie III W 1540/17.

Po Nowym Roku ustalimy jej treść i opublikujemy ją na naszej stronie internetowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii PolCam. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na Z ostatniej chwili

 1. Miki pisze:

  Bzdury poza jednym: pomiar został wykonany nieprawidłowo. W POLCAM-ie można zamontować głowicę radarową i wtedy mierzy bezpośrednio prędkość pojazdu kontrolowanego. Policja jednak zamawia sprzęt w najuboższej wersji. Niech mają pretensje do siebie. Śmieszą mnie bzdurne wyliczenia klatek. Biegły sądowy nie popisał się wiedzą z zakresu fizyki. Prędkość to przebyta droga podzielona przez czas. Drogę można odczytać licząc słupki przydrożne. Dokładny czas w sekundach jest zarejestrowany w pliku video. Takie wyliczenie nie jest precyzyjne, jednak pozwala określić czy była to prędkość powyżej 50 km/h
  Nie mamy zaufania do policji i sądów. Ja też nie mam. Policjant nawet nie powinien próbować wręczyć mandatu po takim pomiarze a sąd powinien wydać sprawiedliwy wyrok.

 2. 31wB pisze:

  Bawią się za nasze pieniądze. I nie ponoszą żadnych konsekwencji własnej głupoty.31

 3. deV pisze:

  Bo Polak ma honor. Trwa na stanowisku do końca i nie podaje się do dymisji.
  Poza tym, co ko-mendant winien? Że może uda się wyłgać systemowi ze sprawy? Że w apelacji uznają, że nie nadaje się ale się nadaje?

  Trzeba by za jajca powiesić koleżkę, który kupił to badziewie.

  • Krzysiek pisze:

   Przede wszystkim nie żaden tam „Polak” tylko „polucjant swój honor ma” nawet jak pochodzi z „rodziny patologicznej’. Tak więc po pierwsze – żaden polucjant nie podaje się do dymisji tylko co najwyżej składa raport o przeniesienie na zasłużoną emeryturę lub nagle zapada na zdrowiu i wyrabia kwity potrzebne do renty inwalidzkiej.
   Po drugie – ta apelacja polucjantów nic nie kosztuje, bo za nią zapłaci 31wB, Krzysiek, deV i im podobni frajerzy-podatnicy, którzy utrzymują tę tandetną imitację państwa zwaną RP.
   Po trzecie – komediant składający apelację na nic nie liczy tylko postępuje dokładnie tak samo jak złodziej, którego złapie na gorącym uczynku czyli mówi, że nie kradnie tylko kładzie znalezione rzeczy tam gdzie je znalazł.
   A co do ostatniego zdania – „trzeba by powiesić koleżkę, który kupił to badziewie” – to radzę zapoznać się z firmą „PolCam Systems Krystian Kaczyński”, poszukać coś niecoś w necie o jego prezesie i wyrobić sobie zdanie na temat produktów tej firmy.

 4. 31wB pisze:

  A powinni się podać do dymisji…Bawią się za nasze pieniądze…31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *