Ważny link

Poniższy link uznałem za ważny, dlatego go zamieszczam. Proszę o opinie w tej sprawie:
http://www.wykop.pl/ramka/1369445/itd-ma-auta-niezdatne-do-jazdy-po-naszych-drogach/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Ważny link

 1. Jancio pisze:

  Panowie urzędnicy w swej wielkości zapomnieli poustawiać pod siebie prawo. Teraz po burzy jaką wywołał Nowak głupotami o bezpieczeństwie zaczynają to prostować. Tu taki przykład http://kontrola-mondeo-itd.89.pl/. Na marginesie nie rozumiem jak w opinii kwestii podstawowej może występować sformułowanie „nie powinny”.

 2. Lubuszanin pisze:

  Wg mnie to z tymi lampami jest faktycznie cudaczna kombinacja.
  Na diagnostyce nie dostali by pieczątki do dow. rej. przez te światła. Ale w realu jak już je mają to liczą że nikt im nic nie zrobi.
  Teoretycznie można by zatrzymać się koło takie ITD-owskiego auta, wezwać policję i niech chłopcy działają. Tyle że raczej wątpliwe aby chłopcy z Policji byli chętni do takiej współpracy przeciw ITD. Zawsze jednak można złożyć doniesienie do prokuratury jako oskarżyciela publicznego. Potencjalne zagrożenie oślepieniem (zagrożenie dla zdrowia i życia) na drodze jest wystarczającą przyczyną do zajęcia się sprawą. Działanie (każde) niezgodne z ustawą to nic innego jak łamanie prawa.
  Jednak jak kto dostał mandat z takiego nielegalnego błysku to już nic nie zrobi.
  Nie wiem jak w innych częściach Polski ale w Lubuskiem, dwa mondeo ITD raczej łapią z bezruchu. Auta maja zaparkowane na poboczu pod lokalnymi wiejskimi sklepami. Pewnie mają jakiś limit paliwa, a może już wyliczyli sobie, że z takiej pozycji więcej ustrzelą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *