Na 200 pomiarów 199 przekroczeń prędkości. Mieszkańcy Kazmierza przerażeni

Ten wpis został opublikowany w kategorii BRD, Ręczne mierniki prędkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na Na 200 pomiarów 199 przekroczeń prędkości. Mieszkańcy Kazmierza przerażeni

 1. 31węzłowy Burke pisze:

  Dobra wiadomość! Będą zmiany w organizacji ruchu!

 2. Mirek pisze:

  Ładna droga chodnik oddzielony od jezdni trawnikiem i 40km\h ?? Przy szkole można położyć nachlanych policjantów i dzieci będą bezpieczne ! Sam gdybym jechał tą droga to bym przekroczył to ograniczenie do 40. A jak się mieszkańcom tej miejscowości nie podoba smrodzik i hałasik to zapraszam do pierwszego lepszego slamsu na wielkim osiedlu w Polsce. Może wówczas docenią swoje miejsce zamieszkania i przestaną szukać KWADRATOWYCH JAJ !!!!
  POZDRAWIAM

  • 31węzłowy Burke pisze:

   Głupawy jesteś. Tam było kilkanaście zdarzeń drogowych. A za ok.200 szkoła podstawowa. Nie pij już..

   • Mirek pisze:

    Przy jakich prędkościach były te zdarzenia drogowe ? Przy 50-60 km\h ? A wycieczki personale rób sobie pod adresem własnej rodziny !

 3. Dębowy liść pisze:

  Dawno mnie tu nie było i zdziwienie. Chłopaki z spnd uwielbili radary. A jaki kąt i jakie miejsce. No, no! A jakie wnioski, widzę, że dochodzicie powoli 🤣😂

 4. 31węzłowy Burke pisze:

  Cd nastąpi?Raczej tak.31

 5. RYSZARD pisze:

  Skora wszyscy przekraczają prędkość, zdarzeń drogowych nie ma tzn, że znaki ograniczające prędkość są ustawione na wyrost. Skoro tak jest to co się dziwić, że nikt nie traktuje takich znaków ustawionych w podobnych miejscach poważnie. Może to prawda, że Polska jest w czołówce krajów europejskich gdzie przypada największa ilość znaków zakazu na 1 km drogi a co za tym idzie nikt nie ma do nich zaufania, że rzeczywiście te ograniczenia w danym miejscu są potrzebne.

  • 31węzłowy Burke pisze:

   Odwrotnie. Tam mnóstwo zdarzeń drogowych.W większości nie zgłaszanych policji…Dlaczego?Fakt że trupa nie było…Ciężko ranni już tak…

  • deV pisze:

   Panie Ryszardzie.
   Nie znaczy, że są na wyrost.
   Mieszkanie przy ruchliwej drodze sprawia, że nienawidzi się hałasu generowanego przez samochody i motocykle. I nie po to jest ograniczenie, żeby kur nie rozjeżdżać, ale po to by mieszkańcy mogli wyjść do ogrodu nie słysząc pier*** śmierdzących diesli ani pajaców na motorach, którzy myślą, że jak zawarczą motorem to kobiety zmiękną.

   • 31węzłowy Burke pisze:

    Pełna zgoda!

   • RYSZARD pisze:

    To zmienia postać rzeczy. Rozumiem, że te 40 km/godz to dla poprawienia komfortu zamieszkania mieszkańców przy drodze przelotowej. Tylko dlaczego 40 km/godz ? Może by wystarczyło tak jak jeździła większość kierowców na filmiku 60 km/godz ?
    Dalej twierdzę, że nic tak nie wpływa negatywnie na przestrzeganie wszelkich ograniczeń jak ich nadmiar oraz ich nieuzasadniane wprowadzanie

 6. Strażnik poprawnej formy pisze:

  A przeciez Pan Emil tak negował te urządzenia. Więc te pomiary to można do kosza wyrzucić. Zupełnie niemiarodajne, a co za tym idzie najprawdopodobniej do żadnych przekroczeń nie doszło tylko zostały błędnie zmierzone… Żenada Panie Emilu, oj żenada….

 7. 31węzłowy Burke pisze:

  Rekord nie do pobicia… A za 200 m szkoła podstawowa… Zarządca drogi i policja twierdzą że wszystko jest ok… 31

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image