JAK NIEUCZCIWY POLICJANT MOŻE CIĘ OSZUKAĆ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Iskra-1, Ręczne mierniki prędkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na JAK NIEUCZCIWY POLICJANT MOŻE CIĘ OSZUKAĆ

 1. Paweł pisze:

  Witam,
  przeciwstawiłem się oszustom z podwarszawskiej Policji i zaskarżyłem mandat karny. Niestety policjant już czwarty raz nie stawia się w Sądzie pomimo wezwania w charakterze świadka. Podawane usprawiedliwienia są niezgodne ze stanem faktycznym tj. policjant kłamie. Do tego rozprawy są odwoływane/zdejmowane z wokandy jak ja już jestem na miejscu w sądzie w wyznaczonym wcześniej terminie. Nie mam żadnych wątpliwości, że jest to celowe działanie sędziego i policjanta, którzy działają w ewidentnej zmowie.
  Czy istnieje jakaś skuteczna metoda skarżenia takiego zachowanie sędziego i policjanta ? Nie mam żadnych wątpliwości, że 'zwykły’ świadek już po pierwszej nieobecności dostałby grzywnę za niestawienie się na rozprawie.

  • Krzysiek pisze:

   Tak w praktyce działa organizacja mafijna w strukturach tzw „wymiaru sprawiedliwości”. Sendziego zaskarżyć do prezesa sondu, na polucjanta napisać donos do KGP i nasłać kontrolę wewnętrzną. Na 99,999% nic to nie da, ale będziesz miał Pan lepsze „samopoczucie”.
   PS: pisownia celowo niegramatyczna

 2. 31wB pisze:

  No i stało się : na stronie Głos Wlkp ” Poznańscy policjanci brali łapówki” .

  • Krzysiek pisze:

   A bo to oni jedyni ? Jako nieliczni wykazali się za to wyjątkowo niskim IQ, więc wystawili się na talerz swoim kolesiom z Wydziału Spraw Wewnętrznych jak przysłowiowe leszcze. Zresztą chłopaki z WSW też muszą się czymś „wykazać” więc takie dwa leszcze to jak znalazł 🙂
   Reszta „chłopców-radarowców” jest nieco bardziej „inteligentna” i/lub (niepotrzebne skreślić) ma odpowiednie „plecy”, więc mogą „orać” do woli.

  • wwm pisze:

   Przydrożni złodzieje coś tam sobie „sprywatyzowali” – nie chciało im się czekać do wypłaty. Ta wypłata (a potem „mundurowa” emerytura) to też ukradzione pieniądze (ukradzione polskiemu podatnikowi).

   • Krzysiek pisze:

    Nie róbmy aż tak wielkiego halo nad tymi dwoma głuptakami co przez swoją głupotę wpadli we własne sidła. Wielka krzywda ich nie spotka – ten starszy stażem załapie się na mundurową emeryturę, a ten młodszy pójdzie „do cywila” i będzie robił „w branży”. Popatrzmy na całą polską bezklasę polityczną. To dopiero są ZŁODZIEJE, że hohoho ! Zresztą razem z tymi dwoma głuptakami powinni pójść na bruk ich przełożeni, którzy nie dopełnili obowiązków nadzorczych nad swoimi bądź co bądź „pracownikami”. Jak już wypi3rdolić ze służby to cały garnizon poznański, bo z tych dwóch głuptaków robią teraz „czarne owce” w stadzie jeszcze bardziej czarnych owiec, nie mówiąc już o ich kozłach…

    • 31wB pisze:

     I tu niespodzianka . Ten co miał wyrobioną emeryturę zwolniony i już emerytury nie dostanie. Młody zwany B…sz łowca motocykli też zwolniony . Lada dzień akt oskarżenia dla tych asów. Natomiast ich szef naczelnik Józef K. w dniu 15 grudnia odchodzi na emeryturę po 43 latach pracy. 31

 3. egon pisze:

  10/10 POWIEM WIĘCEJ potrafią generować wynik co do 1 km/h . Np 84 km/h tylko czym to generują ?

 4. 31wB pisze:

  Nieźle wyszło. Prosimy o więcej. Sierżancie Stelmaszyk z kościańskiej drogówki , to chyba o ciebie chodzi ? 31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *