Informacja bieżąca

Rejestracja Stowarzyszenia Prawo na Drodze potrwa jeszcze prawdopodobnie około miesiąca. W tym czasie ukażą się trzy artykuły mojego autorstwa. Później adres www.prawonadrodze.org.pl stanie się oficjalną witryną Stowarzyszenia, na której informować będziemy o inicjatywach i pracach naszej organizacji.  Do współudziału w redagowaniu strony zapraszamy także osoby nie będące członkami Stowarzyszenia. Szczególnie mile widziane będą glosy wyroków sądów, różnorakie materiały źródłowe, obrazujące przypadki właściwego bądź niewłaściwego stosowania prawa przez instytucje publiczne itp. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim studentów kierunków prawniczych i administracyjnych.

Na adres Redakcji napłynęło kilka nowych deklaracji członkowskich. Nowi członkowie Stowarzyszenia Prawo na Drodze zostaną przyjęci na pierwszym posiedzeniu Zarządu – po zakończeniu procesu rejestracyjnego.

Na mocy decyzji Komitetu Założycielskiego osoby, które nadesłały deklaracje (chociaż nie wpłaciły jeszcze składki członkowskiej) będą objęte programem pomocy prawnej od dnia 2 stycznia 2012 roku. W przypadku, gdyby napłynęły nowe deklaracje członkowskie – pomoc taka będzie uruchamiana po 7 dniach od daty wpłynięcia deklaracji.

Najbliższy artykuł ukaże się 5 stycznia 2012 roku.

A tymczasem życzymy Państwu pogodnych, dobrych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

                                                                                     Artur Mezglewski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stowarzyszenie Prawo na Drodze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Informacja bieżąca

  1. Somprob pisze:

    Inspektorze, proszę nie „trzymać pyska na kłódkę” !!!Poziom i właściwy kimalt komentarzy do tych smętnych wiadomości dają trzy @ [ insp.K, Marek i J.M.B.] no….,a gdzie jest Generał ? Pozdrawiam Was serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *