Policja naprawia swój błąd

Artur Mezglewski

Miesiąc temu pisaliśmy o kuriozalnej sytuacji, polegającej na tym, że Policja uznała za sprawcę kolizji kierowcę BMW, który jadąc prawidłowo po drodze głównej został staranowany przez kierującą, która w tym samym momemcie wykonywała skręt z drogi głównej w lewo.

W dniu wczorajszym dotarła do nas informacja, że Policji wycofała z Sądu wniosek o ukaranie przeciwko kierowcy BMW.  Na wysokości zadania stanął Wydzial Kontroli Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Na temat kolizji, która miaław miejsce dniu 21 czerwca 2021 r.  w miejscowości Jerzykowo na drodze wojewódzkiej łączącej Gniezno z Poznaniem pisaliśmy w poniższym materiale.

Znajomy policjant to skarb

Sąd Rejonowy w Gnieźnie wyznaczył w niniejszej sprawie rozprawę na dzień 6 kwietnia 2022 r. Rozprawa się odbędzie, ale prawdopodobnie szybko się zakończy, gdyż – jak się wczoraj dowiedzieliśmy – Policja wycofała wniosek o ukaranie przeciwko kierowcy BMW i prawdopodobnie skieruje do Sądu nowy wniosek – tym razem o ukaranie prawdziwego sprawcy zdarzenia, czyli kierującej Tiguanem. Nasze pisemne i telefoniczne interwencje przyniosły niespodziewany skutek. Policja naprawia swój błąd.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kolizja drogowa, Likwidacja szkody komunikacyjnej, Policja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź do Policja naprawia swój błąd

  1. 31węzłowy Burke pisze:

    Błąd… Łaskawy ten profesor Mezglewski…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *