Zemsta komendanta – przed salą sądową

Ten wpis został opublikowany w kategorii Postępowanie przed sądem, Straż gminna (miejska). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na Zemsta komendanta – przed salą sądową

 1. kryspin pisze:

  fajna tablica, w sam raz na fotoradar ITD
  http://www.wykop.pl/ramka/2782161/straz-gminna-w-czluchowie-do-likwidacji-decyzja-juz-zapadla/wszak uzywanie takich tablic to tylko wykroczenie
  W 2003 r. Sąd Najwyższy orzekł, że samochodowe tablice rejestracyjne nie są znakiem identyfikacyjnym (jest nim natomiast np. numer identyfikacyjny VIN samochodu) i dlatego używanie fałszywych tablic nie jest przestępstwem.

 2. szacho pisze:

  Ten pan nie stracił rezonu cały czas myśli,że nikt i nic nie może mu zrobić bo nim opiekuje się,,Wysoki Sąd” zajmuje miejsce przeznaczone dla Policji na parkingu sądowym,wypisuje pozwy do sądu który przyklepuje jego wypociny standartowym uzasadnieniem w wyroku nakazowym itak się kręci ten kraj głupoty i absurdu a przełożeni tego ,,komedianta ” straży otrzymają przelew z wypłatą pensji za dobrze wykonaną prace a i ten pan również będzie mógł sie pochwalić jak ,,DOBRZE” wypełnił swoje obowiązki ,,komendianta” a wypłata pensji się mu należy jak psu miska.Z tym tylko że należy zapytać jak to się ma do państwa prawa o którym tak trąbią ci co za to odpowiadają.

  • losot pisze:

   był kiedyś taki dziarski szeryf Jarosław Szwil i już go ni ma, ot wszystko kiedys musi miec swój koniec, Bławat tysz

  • BB pisze:

   Ci co trąbią zostaną brutalnie oderwani od koryta w nadchodzących wyborach i będą zastanawiać się jak to się stało. Zastanawianie się będzie polegać na pytanie sie nawzajem. Nikt nie zapyta wyborców dlaczego zrezygnowali z PO, bo nikt z elit nie chce znac prawdy a ten co mówi prawdę i pokazuje dowody, jest niechciany i próbuje się go zniszczyć stalinowskimi metodami, vide Z.Stonoga.
   W momencie jak w aferze taśmowej postawiono zarzuty tylko temu co to ujawnił a nie postawiono nikomu kto był na tych taśmach(Falenty nie liczę bo on nagrywał), to wówczas wszystkim powinna zapalić się lampka, że obecna ekipa rządząca jest NIETYKALNA przez wymiar sprawiedliwości i może i bedzie robić co chcę. I teraz jeśli ta ekipa mówi, że Policja ma wymuszać mandaty, prokuratorzy oskarżać ludzi na zlecenie policji a sądy skazywać obywateli, to cały ten łańcuch jest również nietykalny bo polecenia wychodzą z góry i tak ma być. Człowiek siedzi bez wyroku 3 lata w areszcie, człowiek bez nogi ma odbieraną rentę bo druga nogę ma sprawną, człowiek importuje towar za zgoda urzędu celnego by po chwili urząd zmienił zdanie i zażądał milionów podatku a na koniec oficjalnie i w biały dzień podrabia sie podpisy na listach wyborczych a inne listy fałszuje. takie rzeczy tylko w republice bananowej.

  • wujt Karnic pisze:

   http://www.wykop.pl/link/2782161/straz-gminna-w-czluchowie-do-likwidacji-decyzja-juz-zapadla/ komediancie Bławat wasza mina będzie nastepna w necie , ja wam to wróżę, mozecie usiaść nie stójcie na baczność, mówie do was prywatnie nie służbowo

  • feliks pisze:

   zróbmy quiz ABC
   jesteś za zaborem ruskim
   jesteś za zaborem niemieckim
   jesteś za zaborem czeskim jako spadkobircom KUK
   i zobaczymy ile jest w nas polskości

   • feliks pisze:

    dla ułatwienia dodam że KUK to kaiserlich und königlich, niestety wikipedia nie tłumaczy tego na jez. polski, nie wiem dlaczego ?
    mamy jakiś uraz ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *