Wywiad z chuliganem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotoradary, ITD, Straż gminna (miejska). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na Wywiad z chuliganem

 1. 31węzłowy Burke pisze:

  Prowadzący Piotr Lisiewicz był szefem słynnej Akcji Naszość.Ganiała ich i milicja i policja.Podczas legitymowania przedstawił się jako Włodzimierz Ilicz Lenin. Dopiero naczelnik się połapał że tenże przecież nie żyje….Policja wytoczyła Piotrowi sprawę i….o dziwo ,przegrali.Ale śmichu było…31

  • skazany pisze:

   „Podczas legitymowania przedstawił się jako Włodzimierz Ilicz Lenin. Dopiero naczelnik się połapał że tenże przecież nie żyje”

   Nieistotne, ważne że milicjanci żyją i mają się dobrze.
   Podobno jednemu z nich udało się nawet skończyć szkołę.
   Podstawową.
   Zaoczną.

   Wiecie że większość dowcipów o milicjantach wymyślają sami milicjanci?
   … ci którym udało się skończyć szkołę.

   Z tym Włodzimierzem Iliczem była niezła jazda, słyszałem że Wysoki Sąd przerywał rozprawę dwa razy (ostry atak kolki, ze śmiechu).

 2. Krzysiek pisze:

  W wywiadzie wielokrotnie pojawia się opinia o „systemie”, który jest przyczyną tych wszystkich patologii. Otóż największą patologią między Odrą a Bugiem i Bałtykiem a Tatrami jest samo „demokratyczne państwo prawa” będące w swej istocie państwem przestępczym wobec własnych Obywateli.
  Tak zwany „wymiar sprawiedliwości” obejmujący policję, straże wszelakie, prokuraturę i sądownictwo wraz z więziennictwem jest systemem zamkniętym, ktorego celem jest maksymalizacja represji wobec Społeczeństwa. System ten przeszedł praktycznie z kosmetycznymi zmianami z minionej „jedynie słusznej epoki” a przeliczne rodzinne sitwy zasilające już kilkoma pokoleniami te wszystkie „urzędy” tylko potwierdzają moją tezę.
  Moim zdaniem system jest NIEREFORMOWALNY, gdyż jakakolwiek istotna reforma w tym systemie doprowadza do likwidacji jego celu istnienia czyli represjonowania niewolników państwowych zwanych szumnie „obywatelami”. Tym samym system traci rację bytu, podobnie jak samo „państwo”, ktore poza represjami jest niezdolne do jakiejkolwiek pozytywnego działania na rzecz swoich Obywateli nie potrafiąc kompeltnie nic Obywatelowi ułatwić a tylko utrudnić maksymalnie życie na każdym kroku.
  Można powiedzić, że „komuna może wyjść z państwa” ale urzędas państwowy z komuny mentalnej nie wyjdzie.

 3. 31węzłowy Burke pisze:

  Znakomity występ Emila Rau.Ale i Lisiewicz to też klasa sama w sobie!31.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *