Ustawianie fotoradaru – materiał poglądowy w wykonaniu Straży Miejskiej w Poznaniu

http://www.youtube.com/watch?v=5Xa0LUaBFXg&feature=c4-overview&list=UUt2BWLsUG3Uk4kSEj7NgnPA

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na Ustawianie fotoradaru – materiał poglądowy w wykonaniu Straży Miejskiej w Poznaniu

 1. pioter pisze:

  Właśnie przed chwila obejrzałem materiał na TVN24, po którym już nie wiem, jak głęboki poziom zidiocenia toczy formację zwanej „Strażą Miejską” w Czersku.
  Otóż w Danii p. Piotrowi popsuło się auto. Wezwał assistance, ubezpieczyciel zdecydował, że auto ma zostać odholowane do Polski i dopiero tu naprawione. No i duńska laweta jechała sobie przez Polskę z autem p. Piotra i w obrębie działania SM w Czersku niestety przemknęła na jakimś ograniczeniu 23 km/h więcej niż wolno. No i jak myślicie, co się stało? Tak, ponieważ laweta miała duński numery, to tu SM nie działała, ale ustaliła właściciela auta przewożonego na lawecie (bo polskie blachy) i wezwała go „do wskazania”. Ten odmówił twierdząc, że nie ma pojęcia, bo to laweta z assistance, duński kierowca, jego auto było przewożone a nie jechało, więc co zrobiła SM w Czersku? Tak, brawo, wysmarowała wniosek do sądu o wykroczenie z art. 96 pkt. 3 kw!!!! Z materiału mi wynika, że sąd wniosek przyjął i rozpatrzy. Nie wiem, ale dla mnie SM w Czersku i prezesa sądu, jeśli potwierdzi się, że wniosek przyjął, powinno się skierować na obserwację psychiatryczną w zakładzie zamkniętym.

 2. pioter pisze:

  A mi się udało uwiecznić naciąganie kierowców w grodzie nad Łyną – czyli do chlubnych, biznesowych formacji „walczących o bezpieczeństwo”, dołączyła SM w Olsztynie, która ustawiła fotopstryka tak, aby pomiar był zawyżany. A Ty, biedny kierowco, potem udowodnij, że jechałeś tyle, ile wolno. Powodzenia.
  https://www.youtube.com/watch?v=UowYcGMNHiQ

 3. kwiatul pisze:

  A mnie tylko zastanawia- skoro radiowozy sa sluzbowe, to musz byc w jakis sposob shomologowane. I teraz pytanie, jesli tak, to na jakiej podstawie ci nieszczesnicy uzywaja prywatnych CB (chyba posluguja sie nimi nielegalnie ) i ta kamerka rejestrator jazdy na szybie? oswieccie mnie prosze:)))

 4. 31węzłowy Burke pisze:

  Na wstępie pragnę zauważyć że ;
  1. Strażnicy zdewastowali trawnik przy drodze przeciągając wielokrotnie ” śmietnik” oraz swoją bardzo widoczną nadwagą.
  2. Trawnik w parku też został zdewastowany poprzez intensywne prace nożne strażnika ’ tańczącego z kupami”. I te perfekcyjne ruchy posuwisto – skrętne ; to nie mogła być jego pierwsza kupa i widać pełen profesjonalizm. Zapewne i tancerzem był o czym świadczy jego figura jakby z ” Jeziora łabędziego”. Ale kupy nie zasypał i może być oskarżony o niedopełnienie obowiązków…..
  3. Strażnik nr. 2 ( ten nie „wkupiony”) chodził bez czapki służbowej i palił papierosa w miejscu publicznym : nagana + mandat 200 zł.
  4. Ten pogromca kup to jest chyba ten sam co niedawno, działając wspólnie i w porozumieniu z innym strasznikiem, napadł na dziennikarza na ul. Zamenhoffa. Na widok Pana Emila w zwycięskim odwrocie wycofali się na z góry upatrzone pozycje. Wkupiony okularnik , tak agresywny wobec Pana Mo-Do , tu się , za przeproszeniem, obsrał i uciekł a jego koleś który go tak dzielnie ochraniał gdy ten walczył z klockiem, zakrył się szalikiem. Za późno, za późno…Z kół zbliżonych do Sado -Maso Poznań wiemy że już się stali pośmiewiskiem we własnej firmie.
  Filmik zaś genialny ale i straszliwy w swojej wymowie ; jak to możliwe że tacy wybitni intelektualiści mają jakikolwiek wpływ na mieszkańców Poznania …Panie Emilu, obśmiałem się co niemiara i mam tu pewną propozycję : a jakby tym pogromcom klocków tvBigos gumowce sprawił ? Albo nawet walonki ? Najlepszego życzę i wyrażam pogląd że trudno będzie ten film przebić bo jaki srażnik taka kupa. 31

  • Lubuszanin pisze:

   To był remake jednego z odcinków czeskiego filmu animowanego „Sąsiedzi”.
   pt. „Tanec na kupku za fotoradarku”
   Dlaczego srażnicy przestawiali ciagle fotoradar? Istnieje hipoteza, że w laptopie mieli dane nt. dopuszczalnej wysokości i koloru trawy w której można postawić śmietnik. No i laptop co chwilę im piszczał, że to jeszcze nie to, że nie jest OK.

   Bohaterom odcinka polecam zainstalowanie na laptopie softu do lokalizacji psich kup. Podobno nawet działa z google street. Wyczuwa psią kupę z odległości 5 m.

   • 31węzłowy Burke pisze:

    Szanowny kolego ! Są czujniki dymu, ognia, dwutlenku węgla …to są czujniki kup z preselekcją rodzaju. Można je ustawić na natężenie ataku woni. Czyli : gdyby ten srażnik miał taki czujnik choćby na czubku buciora to nie byłoby afery i ” tańca z kupami”. W innej wersji można puścić przodem psa -emeryta a takich w Sado -Maso Poznań trochę jest i niech węszy. Na dzień dzisiejszy , w trybie nagłym, niech sobie kupią raki używane przez alpinistów . Pozdrawiam.31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *