Szef poznańskiej drogówki w akcji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Policja, Znaki drogowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na Szef poznańskiej drogówki w akcji

 1. Jjan pisze:

  Na czym polega błędne oznakowanie ?
  Niedotrzymano wymogów prawnych organizacji ruchu czy jakichś technicznych odnośnie konstrukcji słupka, wysokości, nieprawidłowa farba ?

 2. 31wB pisze:

  Ale pan komediant na emeryturę nie chce odejść mimo że „szarpie” w milicji już 42 lata . Co go tak trzyma w „służbie społeczeństwu” nikt nie wie choć niektórzy przypuszczają że chęć znęcania się nad podwładnymi i tymże społeczeństwem. Ponoć otrzymał propozycję na pierwszą stronę do Playboya ale może to tylko knowania zawistników…31

 3. wwm pisze:

  Trochę o czym innym. Wzruszyła mnie pukawka pana naczelnika. Na moje oko to jest P-64 (pojemność magazynka 6 nabojów, zasięg skuteczny 25 m). To milicja w mieście P. nadal używa takich pukawek? Ale z drugiej strony może to i lepiej, mniejsze niebezpieczeństwo, że pan naczelnik zrobi komuś krzywdę.

  • Krzysiek pisze:

   Dla szpanu Panie, dla szpanu 🙂
   Miejmy nadzieję, że sobie samemu krzywdy nie zrobi, bo państwowe pogrzeby słono kosztują podatnika 🙁

 4. joko poko pisze:

  Pamiętam jak Szwejkowi wydano komendę ” padnij ” Szwejk grzecznie zapytał czy będzie komenda ” powstań ” będzie – usłyszał odpowiedź. No to po co mam się kłaść pyta Szwejk. A wracając do naczelnika to po wykorzystaniu 280 dni urlopu, wróci i mam nadzieję dostanie 365 dni rehabilitacji w słynnym klubie na Starym Rynku. Ten Szwejk miał powiedzieć jeszcze ale zapomniał, że jeśli ktoś biega po ulicy unikając chodnika to wcześniej zapytał czy będzie mógł wrócić na ulicę.

 5. 31węzłowy Burke pisze:

  Akcja jak widać dzieje się w Poznaniu na skrzyżowaniu ul. Szpitalnej i Szamarzewskiego. Bezprawnie wręczali mandaty setkom kierujących. Jednak po akcji Stowarzyszenia Prawo na Drodze pokazanej na tym filmie już nigdy się nie pokazali . No i oznakowanie ZDM zmienił na w miarę prawidłowe też po interwencjach SPnD …Po obejrzeniu tego filmu pan naczelnik Józef Frog Klimczewski udał się na zasłużony urlop. A ma go ponoć aż ok. 280 dni do wykorzystania….31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *