Strefa płatnego parkowania na klepisku…

https://www.youtube.com/watch?v=_b85HcMtUmg

Ten wpis został opublikowany w kategorii Parkowanie, Strefa płatnego parkowania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na Strefa płatnego parkowania na klepisku…

 1. Krzysiek pisze:

  I to właśnie pokazuje w całej rozciagłości w jakiej parodii państwa i prawa przyszło nam egzystować 🙁
  A tak na marginesie można dodać, że to nieprzypadkowo Strasz Wiejska Poznania stoi w awangardzie „walki o czystość polszczyzny i moralności narodu”. Skoro poznańska polucja potrafiła zawlec pod sąd eks-małżonkę samego prezia tej tęczowej wiochy, to strasznicy nie moga być gorsi i łapią w sieci. Tacy to oni „nowocześni” …
  PS: czasami zazdroszczę moim kotkom, że nie mają pojęcia o naszym ludzkim świecie i sobie spokojnie myszki łapią ….

 2. 31węzłowy Burke pisze:

  Ludzie w mieście gadają że wczoraj kręcił się tam jakiś zafrasowany gość ze stertą papierów pod pachą…Może to jakiś bezdomny szykował grilla albo jakiś urzędnik ze magistratu? Sława 31 węzłowego przelała się poza ograniczenia dzielnicowe co przejawia się już nieukrywaną nienawiscią sędziów i niektórych urzędasów. Informuję że nie mam myśli samobójczych.A co zrobią z klepiskiem to zobaczymy!31

  • skazany pisze:

   31węzłowy Burke pisze:
   „Informuję że nie mam myśli samobójczych.”
   OK, tym razem będzie „wypadek”, jeśli tak wolisz.

   To nie jest śmieszne. Znałem co najmniej trzy osoby z listy „seryjnego samobójcy” (osobiście). Kiedyś sprawcy tych zbrodni i ich mocodawcy staną przed sądem Najwyższego.

   Na serio: nie dokuczyłeś przyjaciołom i znajomym królika na tyle żeby ryzykować. Jeszcze nie, zresztą w tej chwili mają ważniejsze sprawy na głowie, a siły i środki którymi dysponują nie są nieograniczone. Na razie. W tak banalnych sprawach wystarczy zastraszanie, drobne pobicie, robienie „pod górkę” w urzędach. Przynajmniej w przypadku 99% ludzi to wystarcza żeby przestali przeszkadzać. Eliminuje się wyłącznie „opornych” albo niebezpiecznych (takich co za dużo wiedzą i mogą chcieć coś z tą wiedzą zrobić).

 3. Mirek pisze:

  Czy można złożyć wniosek do Sądu o przeprowadzenie badań psychiatrycznych tych urzędników ?? A gdy w wniku badań okarze się, że są poczytalni i zdrowi psychicznie to wówczas złożyć doniesienie o świadomym wykorzystywaniu stanowiska urzędnika państwowego do uzyskiwania korzyści majątkowych ! Ponieważ wszystkie premie ,dodatki i nagrody te urzędasy otrzymują od prezydenta miasta za dobre wynik finansowe i przychody do budżetu miasta. Te urzędasy to zwykli ROZBUJNICY !!!

  • redakcja pisze:

   Sąd takie wnioski odrzuci.

   • Krzysiek pisze:

    Wtedy trzeba bedzie do KRS czy stowarzyszenia sędziów, do którego należy ten „sąd” wysłać wniosek o przeprowadzenie badań tegoż „sądu” gdyż wykazuje objawy pomieszania zmysłów.
    Takie samo pismo do tych cwaniaków z ETJC czy jak im tam, najlepiej z wnioskiem, aby przedstawili wyniki swojego ostatniego badania psychiatrycznego. Skoro sąd może kierować na badania psychiatryczne dowolnego Obywatelego z dowolnego powodu nawet sobie tylko znanemu, to Suweren powinien mieć prawo wysałania na badania psychiatryczne sedziów.

    • skazany pisze:

     Sugerujesz że tzw „suweren” ma w Polin jakiekolwiek prawa?
     … śmiała teoria!

     • Krzysiek pisze:

      Oczywiście suweren w Polin nie ma żadnych praw, ale od czasu do czasu „jak dobrze trafi”ze swoją złością” to trafi mu się ziarenko jak ślepej kurze.
      Niemniej powtarzam: kropla drąży skałę.

 4. 31węzłowy Burke pisze:

  Re Krzysiek. Obecnie to już tylko nominalna baba …Bo tęczowy plezident ma mieć inny obiekt…Zresztą wkur…wiona jest , jak dla mnie, wyjątkowo nieapetyczna…Po tym filmiku coś się dzieje w sprawie. Ciekawe co pichcą…31

 5. mjozwiak6 pisze:

  To miejsce nadaje się do porkowania kombajnów i maszyn rolniczych, to chyba baza dawnych PGR.

  • Krzysiek pisze:

   Można sobie pospacerować i podziwiać „geniusz” władz Poznania:
   https://www.google.pl/maps/@52.4196756,16.8972695,3a,60y,259.45h,93.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1sc1fGARVCChPpkcNTOScTLg!2e0!7i13312!8i6656
   To są już praktycznie prawie obrzeża Poznania.
   Jest zatem dokładnie tak jak kiedyś już proponowałem – poustawiać na granicach Polski znaki zakazu zatrzymywania i postoju obowiązujące na całym terytorium Pomrocznej (po co stawiać miliony znaków, jak można zaledwie kilkadziesiąt ?), a tam gdzie zostaną odwołane to porobić płatne strefy parkowania – oczywiście całodobowe 24h/ 7 dni w tygodniu . I Pomroczna stanie się najbogatszym państwem świata, całkowicie zniknie bezrobocie (bo w lasach co kilometr będzie budka „parkowniczego”, PKB przebije wysokość PKB całego świata, a geniusz polskich władz będzie podziwiał cały Wszechświat.
   No i nasza dzielna policja wyrobi plan mandatowy za cały miesiąc w jeden dzień. Żyć, nie umierać !

 6. specus pisze:

  już niedługo wybory – szkoda tylko że powszechnie wiadomo:

  „…Gdyby wybory zmieniały cokolwiek, to politycy dawno by je zdelegalizowali…” Janusz Leon Wiśniewski – „Bikini”

 7. 31węzłowy Burke pisze:

  Poznański porzundek… do

  • skazany pisze:

   Nieznajomość prawa? nie sądzę.
   Oni po prostu dokładnie zdają sobie sprawę, że (ewentualny) prawomocny wyrok nakazujący likwidację „Strefy Płatnego Parkowania” w pokazanej lokalizacji nie pojawi się przez najbliższe 5-6 lat. Czyli przez co najmniej pięć lat mogą bezkarnie kroić leszczy.
   Czym działanie władz miejskich różni się od działań przydrożnego zbója wymuszającego haracze?
   Otóż różni się kosztami działalności (które zresztą są de facto przekładaniem pieniędzy „urzędowych” do prywatnej kieszeni -> minus rzeczywiste koszta imprezy), oraz kompletną i całkowitą bezkarnością osób/osoby dokonującej czynu.
   Reasumując:
   Zbóje przydrożni to durnie nie mający pojęcia o tym jak się robi prawdziwe pieniądze.

   • 31węzłowy Burke pisze:

    Tak to wygląda. Może trzeba oskarżyć o kradzież batonika?31

    • Krzysiek pisze:

     Proponuję zaprosić w to miejsce Jaśkowiakową i kazać jej tam zaparkować. Może się wk…wi, bo to jej najlepiej wychodzi.

     • 31węzłowy Burke pisze:

      A precz szatanie! Sam sobie zaproś jeśli jesteś masochistą!!!31

     • Krzysiek pisze:

      Ależ drogi 31wB – tam gdzie Diabeł nie może, tam babę pośle ! A jak wk…na baba wróci do chaty, to tak da swojemu chłopu opeer, że na drugi dzień od rana będą tę „płatną strefę parkowania” demontować ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *