Straż miejska reaguje…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Straż gminna (miejska), Strefa płatnego parkowania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na Straż miejska reaguje…

 1. cieciu pisze:

  Wirtualna Polska publikuje relację pana Jacka na temat działania straży miejskiej w Sopocie,…

  https://finanse.wp.pl/zglosil-sopockim-straznikom-zle-zaparkowane-auta-sam-dostal-1000-zl-kary-6541943161907776a

 2. 31wB pisze:

  Przyglądają się oznakowaniu…31

 3. kwiatul pisze:

  I najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze to my utrzymujemy tych dyletantow.
  I Piotrze F niestety nie masz racji, bo prawo jest jedno dla wszystkich i straznik nie moze miec tak wybiorczej i uznaniowej pracy. Jesli jest na naszym utrzymaniu, ubieramy go, dajemy narzedzia pracy, biuro to powinien pracowac wykonujac obowiazki za ktore ma placone. Jakos w zetknieciu z Toba nie jest tak wyrozumialy, tylko wtedy mu sie wyostrzaja zmysly i poczucie obowiazku.
  Mi bardzo sie podobaja znaki pod psiarniami, szczegolnie w Warszawie na ul Opaczewskiej, gdzie jest znak B-36 z tabliczka nie dotyczy poj. policji i… parkuja prywatne pojazdy psow, ktore nie sa pojazdami policji….
  Ot tak sobie…

  • 31wB pisze:

   Wrzuć zdjęcie tego miejsca gdzie oni tak parkują. Był taki problem w Poznaniu i okazało się że nie zostawiali 1.5 m dla pieszych. ZDM postawił słupki i po problemie. 31

 4. Piotr F pisze:

  To już było straszne czepialstwo. Ja rozumiem, że zakaz… że strefa. Ale serio?! Ktoś ucierpiał z tego powodu, że ten czy innny samochód stał tam przez 2 minuty? Jest tyle ważniejszych „spraw” do nadzorowania, że zajmowanie się taką „pierdołą” to taka sztuka dla sztuki.

  Chciałbym, żebyśmy żyli w Państwie, gdzie funkcją policji i straży jest POMOC a nie karanie. Gdzie jak zaparkuje w miejscu niedozwolonym – to policja mnie poinformuje, żę tu nie można. A nie że będzie czychać za rogiem w krzakach, żębym postawił na zakazie, żeby wystawić mandat.

  A tak to sami sobie „budujemy’ straż „karającą” Robiąc aferę, że strażnik nie wyszedł i nie wystawił mandatu bo ktoś na 5 min zostawił samochód.

  • Krzysiek pisze:

   ….”Chciałbym, żebyśmy żyli w Państwie, gdzie funkcją policji i straży jest POMOC a nie karanie. Gdzie jak zaparkuje w miejscu niedozwolonym – to policja mnie poinformuje, żę tu nie można. A nie że będzie czychać za rogiem w krzakach, żębym postawił na zakazie, żeby wystawić mandat.”….
   Wszyscy tak chcielibyśmy, ale tak NIGDY nie będzie gdyż to państwo właśnie tak jest pomyślane, żeby Obywatelom żyło się jak najgorzej. Naprzeciw temu założeniu doskonale wychodzi nasza polska mentalność chłopa pańszczyźnianego radującego się z krzywdy towarzysza niedoli bez najmniejszej refleksji, że sam za chwile będzie w 4 litery wykopany.

  • 31wB pisze:

   To ty jedź i tam stań bo masz do załatwienia sprawę w urzędzie miasta. Tam jest strefa zamieszkania i parkujemy tylko na wyznaczonych miejscach. Przepisy sa dla wszystkich. Gdyby mieli rozum to by wymalowali tzw.koperty. A do tego jest to strefa platnego parkowania. Czyli chcą urzędnicy parkowac za darmochę

  • 31wB pisze:

   Tu nie chodzi i mandat! Tu chodzi o burdel pod oknami straży i brak reakcji bo nie wolno mu ponoc wyjść na zewnątrz. To ochrona budynku i straz to tylko wewnątrz?31

 5. 31wB pisze:

  Wiemy co. Mają większą wiedzę?31

 6. 31wB pisze:

  Ten strasznik ma aż 3 gwiazdki na pagonach. To co prezentują ci poniżej???31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *