Sposób na blokadę koła

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czynności wyjaśniające, Postępownaie mandatowe, Straż gminna (miejska), Zarząd dróg. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na Sposób na blokadę koła

 1. duralex pisze:

  Mniej spektakularnie ale skuteczniej co do zasady byłoby wysłać blokadę kurierem/pocztą. Poświadczenie nadania jest. Koszty wysyłki przerzucone na adresata. W razie gdyby przyszło im do głowy nie odebrać jest podkładka że się nie ukradło tylko oddało. Do tego pismo przewodnie w osobnej korespondencji z informacją o przesyłce i żądaniem znaleźnego. Dziękuję za uwagę, porada była bezpłatna.

 2. wojtek pisze:

  a jak to jest z tym CE na blokadzie musi być czy może go nie być?
  bo jak dotychczas nie spotkałem się z tym żeby na którejkolwiek blokadzie którą widziałem było oznakowanie CE

 3. mjozwiak6 pisze:

  Różnie dobrze mogli powiesić kartkę na kole z informacją że koło jest zablokowane, po co spawać takie ciężkie haki i to nosić. A tak na poważnie to niezła kompromitacja tych postkomunistycznych straszników miejskich, brawo Waldek i Jurek!!!

 4. kwiatul pisze:

  Chlopy, jestescie ZUCHY:)))) Jak w 12 Pracach Asterixa zadanie w domu ktory czyni szalonym:)) smiechem tych nadludzi, osmieszac do upadu… oby wiecej takich akcji

 5. 31w ... pisze:

  Lampera za mocny nie jest w tej materii. Może przez nikotynę.31

 6. 31w ... pisze:

  A może nawet komendantowi herbu Eeee kamienie się znów ruszą…31

 7. 31wB pisze:

  Blokada nielegalna. Ale oddali żeby Poznań nie zbankrutował.31

 8. burak ze wsi pisze:

  Witam! Widać ze funkcjonariuszka dobrze podeszła do sprawy ponieważ wykorzystała prawo żeby pouczyć Pana. To się chwali, bez zbędnych kłótni, czy dygresji w stronę obywatela. Urządzenie blokujące koło wróciło do swego ilostanu i jest dobrze…. Pytanie kolejne, co robi, jak działa w sprawie oznakowania, kierownik referatu drogowego… o to jest pytanie,? tylko czy Roman zna się na znakach drogowych? myślę ze w piątek odprawa to kawa będzie u p. Komendant.

  • 31w ... pisze:

   Re burak. Świetnie ujęte. Strażnik Roman który przemknął w tle na znakach się zna i to na pewno. Strażniczka, na początku spięta, zachowała się elegancko. Spotkanie zakonczyło się w prawie przyjaznej atmosferze ale: oznakowanie jest niezgodne z prawem i zakładanie tam blokad też jest niezgodne z prawem..No to komendant znów się spoci

   • burak ze wsi pisze:

    Nomen Omen dotyczy małego sprostowania nie chodziło mi o
    p. Romana który przemknął w tle , bo to święta prawda że człowiek zna się na swojej pracy, i to bardzo dobry fachowiec. Tylko chodziło o kierownika referatu drogowego Romana L.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *