Opinia prawna w sprawie prawnej kontroli metrologicznej mierników typu Rapid-1A

Ten wpis został opublikowany w kategorii Główny Urząd Miar, Rapid-1A, Ręczne mierniki prędkości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na Opinia prawna w sprawie prawnej kontroli metrologicznej mierników typu Rapid-1A

 1. Krzysiek pisze:

  No to wyszło szydło z worka:
  https://moto.wp.pl/glowny-urzad-miar-zbyt-rzadko-sprawdzal-suszarki-i-taksometry-miazdzacy-raport-nik-u-6176358501635713a
  Policja nie oddaje sprzętu na okresowe badania, natomiast GUM udaje, że sprawdza prawidłowość działania sprzętu.
  Tak oto działa rąsia w rąsie BANDYCKIE PAŃSTWO rządzone przez BANDYTÓW !

 2. Lubuszanin pisze:

  Nie ma innego sposobu jak naprawić GUM i Policje. Jak nie chca sami tj po dobroci, to suweren zrobi to siłą. Na obecnym etapie trwa procedowanie miekkie polegające na ośmieszaniu. Jak się nie zorientują, że przekroczyli „cieńką czerwoną linię” to działania twarde wskażą im skąd im nogi wyrastają. To nie jest moje widzimisie. To jest z teorii Państwa.

  • Krzysiek pisze:

   Nikt im nie zrobi nic. Nawet jak dojdzie do zmian, to wszystkim szeregowym zbójom państwo zaoferuje wikt i opierunek do ich ukichanej śmierci na koszt ludu pracującego miast i wsi. Do dzisiaj bolszewiccy zbrodniarze pobierają sowite emerytury przebywając poza krajem i mając nawet obce obywatelstwo. Polska jak ta durna cipa płaci im kasę jakiej nie widzi zwyczajny Polak – człowiek pracy za swoją codzienną krwawicę. To „państwo prawa inaczej” to jest totalna kpina z Obywateli i pośmiewisko całego świata – wszędzie bowiem mają nas za kompletnych pomyleńców i durni oraz za parobków, co to za kilka srebrników gotowi są sprzedać swoich najbliższych. Każda nacja chroni swoich, natomiast Polak Polaka jeb…ie jak nikt inny na całym świecie.

   • Lubuszanin pisze:

    Krzysiek, masz dużo racji. Tak było. I prawdą jest że policja owinęła sobie min. Błaszczaka wokół palca. Nikt jednak nie wyartykułował dobitnie, podkreślam „dobitnie”, że tzw drogówka przegięła pałę. Cierpliwości.

    • Krzysiek pisze:

     Nie łudźmy się, że „dobra zmiana” czegokolwiek dobrego dokona w interesującej nas materii. Dopiero co właśnie odrzuciła w pierwszym czytaniu nasz projekt ustawy o nowelizacji PRD ! Będą owszem coraz częściej skazywać niektórych szeregowych mundurowych za ich przewinienia, jeśli akurat komu „ważnemu” nadepną na odcisk, ale co do zasady to nic się nie zmieni.
     Każda kolejna władza będzie mundurowym sypać do żłobu i dbać, aby czapki im z głów nie pospadały. A drogówka jak przeginała pałę tak nadal będzie ją przeginać. Jedyny ratunek to nagrywać wszystko z przodu i z tyłu auta oraz trzymać materiał dowodowy aż do rozprawy sądowej. Wtedy jest szansa, że uda się udowodnić kłamstwo mundurowych i dać im czadu.

 3. Krzysiek pisze:

  Nie tylko Rapidy są felerne, ale praktycznie każdy licznik prądu w polskim domu również:
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rachunki-energie-elektryczna-liczniki,14,0,2304014.html
  Żyjemy w „państwie prawa”, które z zorganizowanego oszustwa i złodziejstwa uczyniło swoją podstawę bytu, a raczej dostatniego bytu swoich rozbójników na posadach urzędniczych czy mundurowych. Szczególną rolę w tym państwie totalnego bezprawia odgrywa po raz kolejny GUM, który firmuje narzędzia służące do popełniania przestępstwa oszustwa – czy to pomiaru prędkości aut lub zużycia prądu przez biedną polską emerytkę.
  Co z takim „państwem prawa” zrobić ? Sam już nie wiem, bo nawet pies nie chce tego „państwa” je…ć 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *