Odpowiedź na apelację w sprawie Polcam-u

odpowiedź na apelacje

odpowiedz-na-apelacje
Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na odpowiedź na apelacje

 1. Poszkodowany pisze:

  Dostałem wyrok skazujący za pomiar z Ultralyte nie mojego auta.
  Sąd pod poznaniem wprowadził mnie w błąd.
  Dymanie obywatela na poziomie prawa w sądzie, to już skrajna upadłość praw obywatelskich.
  W życiu więcej nie zatrzymam się do kontroli, nie odezwę się ani słowem, uniemożliwię tak egzekwowanie prawa windykatorom.
  Koniec prawa w Polsce.

 2. malejący pisze:

  kuriozalna sytuacja, gdyź np. Amerykanie wiedzą o tym niemożliwości dowodowego stwierdzenia prędkości od co najmniej pół wieku i tego nie robią /dotyczy to tak samo maszyn do rzekomego stwierdzania niezdolności jazdy po alkoholu/; a w dzikim kraju wciąż defrauduje się miliony na żydowskie maszyny wszystkośledzace zamiast 1/10 wydawać na patrole poprawiające po prostu bezpieczeństwo ewent prosta kamera nagrywające chamstwo zagrażające życiu innych

  • Krzysiek pisze:

   W tym szaleństwie jest metoda na krojenie Obywatela na każdym kroku w każdy możliwy sposób, bo taka jest właśnie “filozofia dzikiego kraju”.
   Fakty przedstawione w odpowiedzi na apelację dotyczące sposobu działania wideorejestratora Videorapid 2 (2A) w sposób jednoznaczny i nie budzący najmniejszej wątpliwości wskazują, że instytucja zwana w skrócie GUM jest właśnie tą instytucją, która w sposób PRZESTĘPCZY wprowadza nierzetelne urządzenia pomiarowe do użytku i obiegu prawnego UMOŻLIWIAJĄC tym samym przestępcze działania organów państwa wobec swoich Obywateli. Od wielu lat z uporem maniaka stwierdzam publicznie, że tzw “państwo polskie” to jest państwo przestępcze wobec własnych Obywateli i omawiana kwestia jest jednym z bardzo wielu dowodów na prawdziwość mojej tezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image