Od jutra w dobrych księgarniach

straz minna

 http://www.naukowa.pl/Ksiazki/straz-gminna-jako-organ-kontroli-ruchu-drogowego-817669

straz minna 002

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotoradary, Straż gminna (miejska). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na Od jutra w dobrych księgarniach

 1. 31węzłowy Burke pisze:

  Istnieje uzasadnione podejrzenie że policja w Szczecinku książkę migiem przeczytała albowiem wytoczyła sprawę z Kw dwójce straszników miejskich oskarżając ich o 3 wykroczenia w ruchu drogowym. Pierwsza rozprawa odbyła się wczoraj w sądzie w Szczecinku . Ludziska ! Wiecie co to za budujący widok widzieć butnych , aroganckich srażników z filmu Pan Emila ( TVN turbo) ( blondyna + ten co jeździ bez pasów bo jest w ciąży)! A na ławie oskarżonych ten w ciąży okazał się niemotą a blondyna nie potrafiła sklecić jednego zdania . Na pytanie znanego tu złośliwca jak się czują na ławie oskarżonych nie odpowiedzieli nic uważnie przyglądając się …schodom. Dla takich chwil warto żyć.31

  • ajacek pisze:

   Jakby uśrednić, to brak fotoradaru podniósł bezpieczeństwo o 0,25 wypadku dziennie. Czyli nadal średnia to 9 kolizji dziennie.

 2. 31węzłowy Burke pisze:

  A tom się uśmiał : na stronie 15 :” Organem wykonawczym rady nazwać można hutmana ratusznego , mającego pod swoją komendą tzw. cepaków , czyli strażników uzbrojonych w cepy” . A mowa tu o czasach Władysława Łokietka. Minęło jakieś 700 lat i znów to samo …31

 3. Krzysiek pisze:

  Zanim omawiana książka stanie się podręcznikiem historycznym przyjdzie Autorowi zapewne sporządzić wydanie II uzupełnione o rozdział dokumentujący „dokonania” straży miejsko-gminnych w okresie „Od szczytu potęgi do dnia ostatecznej zagłady”.
  W ramach wolontariatu przekazuję Autorowi materiał źródłowy do wykorzystania:
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/szykanuja-wolontariuszy-knp/

 4. Krzysiek pisze:

  Wzrastają szanse na to, że ta książka za jakiś nieodległy czas stanie się pozycją ….historyczną !
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/464724,straz-miejska-do-likwidacji-coraz-mniej-straznikow-miejskich-zemsta-za-fotoradary.html
  Ukłony dla Autora za pracę dokumentacyjną wykonaną na rzecz przyszłych historyków i ku przestrodze dla potomnych , by wiedzieli czym grozi nierozważne powoływanie nikomu do niczego niepotrzebnych instytucji.

 5. 31węzłowy Burke pisze:

  Już mam . Pobieżna tylko lektura potwierdza że jest to pozycja godna miejsca w domu. 31

 6. losot pisze:

  ORMO bis czuwa

 7. Maksymilian pisze:

  Czy książkę można będzie nabyć na allegro?

  • WUJO pisze:

   Witaj. TAK są na allegro z puli autorskiej. Aukcja się kończy za 12h ale wystawię nową. Szukaj Mnie po nicku na allegro „tobi_allegro” Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *