Komendant Straży Miejskiej z Debrzna wyłudza pieniądze!

trzy

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na trzy

  1. ja pisze:

    Też dostałem powiadomienie o egzekucji na rentę . Mam 1258zł czy to dużo? Sprawdzałem do końca roku i cisza,nagle teraz się okazało ,ze mam zajętą rentę . Postarał się ten z „bożej łaski” komendant, w sylwestra,w ostatni dzień roku . Może minutę przed północą, zamiast się bawić. Precz z takim chorym na władzę to szczyt nienawiści do ludzi. Jeszcze w życiu dopadnie cię za to kara Boża. Krzywda wróci do ciebie.Nie będę pisał co myślę, ale ludzie wiedzą jakich słów chciałoby się użyć.

  2. ja pisze:

    w ciągu trzech minut dwa mandaty jechałem 61/h. Może mój licznik źle pokazał albo radar był za blisko jakiegoś urządzenia lub jakiś samochód duży w pobliżu odbił fale, to jest na granicy błędu. Lepiej omijać to Debrzno i nie zostawiać kasy w kawiarni na parkingu i nie dać zarobić w restauracji i innym przedsiębiorcom. To najgorsze miejsce w Polsce. Złą wizytówkę wystawia sobie Debrzno przez takiego pa….!

  3. ja pisze:

    Fabryka naciągania kasy przez nijakiego strażnika. Do diabła z nim. niech go piekło pochłonie i aby zaznał najgorszego w życiu. Na pewno się zrealizuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enter Captcha Here : *

Reload Image