Jaka straż taka interwencja (Szczecin)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Parking, Postępowanie mandatowe, Straż gminna (miejska), Znaki drogowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Jaka straż taka interwencja (Szczecin)

 1. skazany pisze:

  Wiecie że musimy się użerać z tymi pasożytami już 27 lat?
  Nie ma w Szczecinie osoby która miała by coś miłego do powiedzenia na temat Straszy Gminnej, no może poza urzędnikami z ratusza (bo przecież nie będą opluwać własnej rodziny? albo narażać się na niełaskę chlebodawcy?).
  Cale to towarzystwo – aktualnie około 300 sztuk – robi głównie dobre wrażenie (na zdjęciach okolicznościowych) i ochrania Władcę Naszego Ukochanego (przed kontaktem z tłuszczą). Za Władcy Naszego panowania (na razie trzy kadencje) Strasz Gminna rozkwitła jako ten pączek najpiękniejszy, normalnie perła w koronie i oczko w głowie Władcy Naszego Hojnego i Miłościwego (80-90% szans na następną kadencję, czyli jak w dowcipie – nie można narzekać).

  [objaśnienie]
  Powyższy tekst ma charakter satyryczny, i nie ma na celu znieważania poniżania prześladowania nękania ośmieszania ani szykanowania kogokolwiek gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób umyślny lub nieumyślny.

 2. 31wB pisze:

  Genialny dyskurs!31wB

 3. 31wB pisze:

  Boski dyskurs….31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *