Do pobrania..

Na tej stronie umieszczane będą różnego typu pliki (dokumenty, wzory pism urzędowych, pliki graficzne itp.), przydatne Członkom i Sympatykom Stowarzyszenia.
Jako pierwsze zamieszczamy 2 wersje baneru stowarzyszenia.
Banery są przygotowane w wersji czarnej i białej oraz większej i mniejszej, wszystkie wersje jednak są bardzo niewielkie pod względem „wagi” pliku (od 20 do 50 kb). Członkowie i Sympatycy, którzy posiadają swoje strony internetowe, względnie prowadzą blogi czy też uczestniczą w serwisach społecznościowych, dających taką możliwość, mogą umieścić na swojej stronie baner stowarzyszenia z przekierowaniem na  stronę Stowarzyszenia  (http://www.prawonadrodze.org.pl).
Pod spodem dwie pierwsze wersje baneru do pobrania (w przypadku wszelkich pytań natury technicznej proszę o o kontakt emailowy – Administrator Strony Stowarzyszenia „Prawo na drodze”, MD (mailto:maratdakunin@gmail.com)

 

 
 
 
 
Tapety z logo stowarzyszenia do pobrania
– po kliknięciu tapeta otwiera się w pełnym rozmiarze
(wstępnie 3 przykładowe wersje w formacie 1024 x 748 w kojącym wzrok kolorze zielonym; przygotowane na emailowe życzenie jednego z Członków Stowarzyszenia; na życzenie administrator przygotować może inne tapety lub projekty graficzne związane ze Stowarzyszeniem, różne tak w kolorze jak grafice i rozmiarze)