Jutro w Łomży rozprawa apelacyjna od wyroku „Zambrowskiej Ośmiornicy”

W środę o godz. 11.00 (sala nr 3)  Sąd Okręgowy w Łomży rozpatrzy apelację od wyroku Sądu Rejonowego w Zambrowie w bulwersującej sprawie, w której orzekały dwie sędziny podlegające wyłączeniu. Do rozpatrzenia sprawy wyznaczony został Sędzia Janusz Tańcula.

Trochę martwimy tym, że Sędzia Janusz Tańcula został wyznaczony równocześnie do trzech spraw, które zaczynają się o godz. 11.00. Ponadto orzeka jeszcze w sprawie wyznaczonej na godz. 10.50 oraz w sprawie  wyznaczonej na godz. 11.30. Mamy nadzieję, że to jakaś pomyłka i Sędzia nie będzie musiał się trilokować.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Łomży, aby – kto może –  przyszedł na rozprawę. Im więcej ludzi na sali, tym praca sędziego solidniejsza. Ta zasada sprawdza się zawsze.

Osoby, które przybędą na rozprawę otrzymają na pamiątkę tę książkę – z autografami jej redaktorów: Ruch drogowy 001

Linki do artykułów na temat sprawy II Ka 162/16:

Zambrów – czyli u Pana Boga za piecem

Świątynia bogini zemsty

Niezawiśli i stronniczy

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bezstronność sądu, Postępowanie przed sądem, Zatrzymanie prawa jazdy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Jutro w Łomży rozprawa apelacyjna od wyroku „Zambrowskiej Ośmiornicy”

 1. deV pisze:

  Napiszcie prosimy relację.

  • redakcja pisze:

   Rozprawa została odroczona na dzień 25 sierpnia 2016 r.
   Do tygodnia czasu w bazie raportów sądowych zostanie zamieszczony raport z tej rozprawy, który następnie – w sierpniu – zostanie uzupełniony.
   Ponieważ pojawiły się nowe okoliczności – rozważam napisanie nowego tekstu na temat „techniki operacyjnych” stosowanych przez operatorów wideorejestratorów. To naprawdę będzie ciekawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *